INFORMACJE O URZĄDZENIU

Thermogenique Body Shape Extreme, to jedno z najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych działające na uporczywy cellulit. Głowica podciśnieniowego masażu próżniowego RF i głowica thermogeniczna liposukcja kawitacyjna oparte są na rezonansie fal ciśnienia, dają bezpieczną i niechirurgiczną opcję kształtującą oraz modelująca sylwetkę.

Urządzenie wykorzystuje specjalnie opracowaną technologię i kosmetyki będące reduktorami tłuszczu (fat burners), które ułatwiają rozbijanie komórek tłuszczowych i przetwarzają je w energię.  Z kolei działanie thermogeniczne stymuluje organizm do wzmożonego spalania tłuszczu i przekształcania go w energię cieplną (stąd określenie Thermogenique Body Shape Extreme).

ZALETY TECHNOLOGII TERMOGENICZNEJ M’ONDUNIQ

  • wzbogacenie zabiegu manualnego o nowe elementy technologiczne,
  • zwiększenie skuteczności, szczególnie w obszarach opornych na dietę i inne zabiegi,
  • wprowadzenie zupełnie nowych procedur i poszerzenie spektrum terapeutycznego,
  • odpowiedź na zapotrzebowanie tych gabinetów, w których masaż manualny z różnych względów jest barierą do wprowadzenia zabiegu,
  • propozycja dla osób, które nie radzą sobie z intensywnymi masażami manualnymi ciała, lub pojawia się opór wśród personelu gabinetów współpracującymi z marką M’onduniq,
  • jeszcze intensywniejszy efekt ujędrniający skórę ciała w czasie oraz widoczność rozstępów czy cellulitu.

PODSTAWOWE ZAŁOŻENIA TECHNOLOGII TERMOGENICZNEJ M’ONDUNIQ

Redukcja tkanki tłuszczowej

Zasada kawitacji powoduje, że tysiące mikroskopijnych pęcherzyków powietrza otacza tłuszczowe błony komórkowe z częstotliwością rezonansową powodując intensywny nacisk, aby komórki tłuszczowe rozpadły się natychmiast.

Rzeźbienie sylwetki

Częstotliwość 6 polarnych fal radiowych bardzo intensywnie oddziałuje na włókna kolagenowe kształtując kontur ciała i poprawiając jędrność skóry.

Stymulacja metabolizmu i cyrkulacji

Masaż głowicą, która wytwarza efekt próżni poprawia krążenie krwi zapewnia naturalny drenaż limfatyczny oraz pobudza metabolizm tkanek.

TECHNOLOGIA THERMOGENIQUE

TECHNOLOGIA THERMG RF BODY

Efekt termogeniczny w technologii THERMG RF BODY polega na wytworzeniu krótkich, intensywnych impulsów, które oscylują przez skórę w celu ogrzania tkanki Energia przenika przez skórę i stymuluje skurcz kolagenu oraz produkcję nowego kolagenu do napinania skóry.

Dodatkowo w zależności od regulowanej intensywności, światło czerwone emitowane w centralnej części głowicy przyspiesza procesy regeneracyjne skóry i poprawia jej jędrność, stymulując działanie odmładzające

Praca na dużych powierzchniach ciała, m.in.: brzuch, uda i pośladki.

TECHNOLOGIA THERMG RF MINI

Efekt termogeniczny w technologii THERMG RF BODY polega na wytworzeniu krótkich, intensywnych impulsów, które oscylują przez skórę w celu ogrzania tkanki Energia przenika przez skórę i stymuluje skurcz kolagenu oraz produkcję nowego kolagenu do napinania skóry

Dodatkowo w zależności od regulowanej intensywności, światło czerwone emitowane w centralnej części głowicy przyspiesza procesy regeneracyjne skóry i poprawia jej jędrność, stymulując działanie odmładzające

Praca na mniejszych powierzchniach ciała, między innymi: ramiona, ręce, łydki, czy podbródek, szyja i dekolt.

TECHNOLOGIA THERMG LIPO 40K

Kawitacja jest naturalnym zjawiskiem opartym na ultradźwiękach o niskiej częstotliwości. Odpowiednie pole ultradźwiękowe tworzy pęcherzyki, które rosną i implodują, ponieważ membrany komórek tłuszczowych nie mają strukturalnej zdolności do wytrzymywania wibracji, efekt kawitacji łatwo je łamie, nie wpływając na tkankę naczyniową, nerwową i mięśniową. Złamane lipocyty (komórki tłuszczowe) są następnie przenoszone do wątroby i bezpiecznie metabolizowane z ludzkiego ciała. Proces ten wspomaga picie dużej ilości wody. Wreszcie, pewna zawartość adipocytów jest metabolizowana przez wątrobę i wydalana z moczem.

TECHNOLOGIA THERMG VACUUM

Rozbija tłuszcz, drenuje, ujędrnia skórę i zwiększa jej elastyczność. Specjalnie opracowana głowica, która wytwarza próżnie i zasysa poszczególne elementy skóry wraz z tkanką tłuszczową. Za sprawą odpowiednich ruchów przyspiesza metabolizm, poprawia mikrokrążenie oraz rozbija złogi tłuszczowe.

Dodatkowo bipolarny RF dzięki uzyskaniu efektu termogenicznego ma jeszcze większy wpływ na skórę, zwiększając jej elastyczność i poprawiając jędrność.

TERAPIE ZABIEGOWE

 

  • TERAPIA UJĘDRNIAJĄCA THERMOGENIQUE RF BODY & RF MINI - termogeniczna poprawa elastyczności skóry,
  • TERAPIA REDUKUJĄCA THERMOGENIQUE LIPO’SHAPE - intensywna lipoliza termogeniczna w celu usunięcia nadmiaru tłuszczu, szczególnie w miejscach opornych na ćwiczenia i inne zabiegi,
  • TERAPIA MODELUJĄCA THERMOGENIQUE VACUUM RF - modelowanie sylwetki, drenaż i poprawa jędrności skóry,
  • TERAPIA SZOKOWA THERMOGENIQUE BODY SHAPE EXTRÊME - termogeniczna terapia ujędrniająca, modelująca sylwetkę, redukująca tkankę tłuszczową i poprawiająca wygląd i elastyczność skóry.