THERMOGENIQUE
Urządzenia prezentowane na zdjęciach to wyroby kosmetyczne przewidziane przez producenta do zastosowania również przez osoby niewykonujące zawodów medycznych.
URZĄDZENIE

THERMOGENIQUE

Urządzenie stworzone z myślą o kształtowaniu sylwetki

Dowiedz się więcej

Typy zabiegu Seria skutecznych i kształtujących wyjątkowo sylwetkę zabiegów w 4 wersjach:

Moisturizing Strawberry,
Firming Blueberry,
Luxury Gold,
Regeneraiting Touch of Paradaise.
Cechy zabiegu dokładne pomiary ciała,
intensywny peeling ciała,
innowacyjne składniki aktywne,
specjalnie dobrane preparaty,
efekt termogeniczny,
masaż kształtujący sylwetkę.
Zapisz się do

Newslettera

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Wyślij
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Dermie Pharm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Łodzi ulica Zbąszyńska 4, kod 91-342 Łódź, Nip 7272759145, e-mail kontakt@monduniq.pl
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, firmy kurierskie jeśli dokonałeś zakupu produktu itp. jeśli okaże się to konieczne.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Kontakt z Administratorem Danych Osobowych odbywa się poprzez – e-mail: kontakt@monduniq.pl
  • Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.