Aktualności

Jesienne Beauty Dopłaty M'onduniq

Jesienne Beauty Dopłaty M'onduniq

Jesienny program Beauty Dopłaty M’onduniq Professionel to specjalna akcja przygotowana przez zarząd Spółki DERMIE PHARM Sp. z o.o. Sp. k w ramach, której przygotowana została zniżka przyznawana przez Organizator na zakup dowolnych urządzeń i/lub kosmetyków znajdujących się w ofercie firmy DERMIE PHARM Sp z o.o. Sp.k (brand M’onduniq) wchodzących w skład akcji.

Klient kupujący wybrane urządzenia i/lub kosmetyki objęte programem dokonuje zakupu w cenie pomniejszonej o wysokość rabatu. Regulamin akcji znajduje się na stronie www.monduniq.pl/beautydoplaty. Lista urządzeń i/lub kosmetyków dostępnych w ramach projektu Jesienne Beauty Dopłaty dostępna jest u przedstawicieli marki oraz w specjalnym wniosku.

Kwoty dopłat, czyli specjalny rabat w formie zniżki cenowej na zakup wybranego/wybranych urządzenia i/lub kosmetyków zależne są od typu urządzenia i kosmetyków wchodzących w skład pakietu z urządzeniem i/lub samych kosmetyków w wybranym pakiecie. Ceny znajdują się w cenniku obowiązującym na dzień 1 lipca 2020 roku. Jesienne Beauty Dopłaty przyznawane są tylko na zakup urządzeń i/lub kosmetyków marki i realizowane w formie specjalnego vouchera, jako rabat (voucher nie może być zrealizowany na inny zakup, ani wymieniony na gotówkę).

Jak starać się o upust?

W celu wystąpienia o Jesienne Beauty Dopłaty, czyli rabat w formie zniżki cenowej należy wypełnić wniosek o nazwie Beauty Dopłata, który znajduje się poniżej. Podmiot otrzymujący dopłatę musi zobowiązać się do wypełnienia warunków akcji. Klient w zamian za jesienną dopłatę, czyli rabat w formie zniżki cenowej na zakup zobowiązuje się do aktywnego promowania marki, urządzenia, kosmetyków i zabiegu na social mediach i stronie www obiektu, (jeśli takowe posiada). Wniosek należy pobrać, wydrukować i wypełnić, a następnie wysłać do swojego opiekuna lub na adres kontakt@monduniq.pl jeśli go nie posiadamy.

Rozpatrzenie wniosku

Wniosek rozpatrywany jest w ciągu 3 dni roboczych.  Klient może dokonać zakupu wybranego przez siebie urządzenia i/lub kosmetyków w nowej cenie pomniejszonej o dopłatę, czyli rabat w formie zniżki cenowej. Po zaksięgowaniu wpłaty w okresie od 7 do 18 dni roboczych Klient otrzyma urządzenie/a lub kosmetyki wraz z pełnym szkoleniem. Towar w ramach akcji promocyjnej jest pełnowartościowy i podlega gwarancji producenta. Regulamin akcji znajduje się na stronie www.monduniq.pl  w zakładce beautydoplaty.

Akcja trwa do 31 października 2020 roku.